Medycyna i Zdrowie

Ciekawy portal tematyczny!

24
May

Zabiegi ginekologii plastycznej i funkcjonalnej łatwym i bezbolesnym sposobem na intymne problemy Polek

Zabiegi ginekologii plastycznej i funkcjonalnej łatwym i bezbolesnym sposobem na intymne problemy Polek
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jeśli dręczysz się z powodu nieprawidłowej konstrukcji warg sromowych lub innych partii okolic intymnych, miewasz trudność z odczuwaniem przyjemności w życiu intymnym warunkowany zmianami albo uszkodzeniami zewnętrznych narządów płciowych albo, z powodów subiektywnych, chcesz zmodyfikować kształt miejsc intymnych – medycyna estetyczna ma dla Ciebie szereg propozycji, które w łatwy sposób rozwiążą Twoje problemy oraz znacząco polepszą komfort funkcjonowania.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Pierwszą spośród bardziej interesujących propozycji ginekologii estetycznej jest użycie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem tego lasera polecany bywa w wypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak też w przypadkach innych nieprawidłowości. Aphrodite może być wykorzystywany również w przypadku wielu odmiennych problemów natury ginekologicznej – szczegóły planowanego zabiegu i sposób jego dostosowania do konkretnej sytuacji ustalane są w momencie wstępnej wizyty u ginekologa.

Efekty leczenia potrafią przewyższyć założenia, ponieważ zapewnia on przywrócenie prawidłowego odczynu pochwy, poprawia jej nawilżenie, zwiększa odczuwanie satysfakcji erotycznej i zmniejsza problemy związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia jest w praktyce bezbolesna oraz bardzo szybka, Czas gojenia, względem klasycznych metod jest bardzo króciutki, a dyskomfort z tym związany – niewielki.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg to najwyżej 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na wprowadzeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, który wywołuje obkurczenie i stymulację kolagenu. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a co za tym idzie – wspiera prawidłowe działanie całego układu moczowego.
Efektem może być polepszenie jakości życia jak również psychologicznej stabilności, oraz radości życia.
Zaraz po leczeniu możliwy jest natychmiastowy powrót do normalnych czynności.

Polecane:

Wroclaw ginekolog

Trapi Cię problem z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w trakcie stosunku, świąd lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię coraz większe kłopoty w czerpaniu satysfakcji w stosunkach intymnych? Chciałabyś polepszyć wygląd okolic płciowych? Odczuwasz problem z akceptacją estetyki własnych okolic intymnych? Jeśli tak to rozważ zabieg Aphrodite, który w 15 minut może usunąć Twoje problemy, jakie dotychczas jawiły się jako nierozwiązywalne.


/* Background styles */

Comments are closed.